Tα αποτελέσματα των εκλογών στην ΝΔ – Δεύτερη θητεία για τον Αθανάσιο Ανδρούτσο στην ΝΟΔΕ

 

Τα αποτελέσματα της εκλογικής διαδικασίας της 13ης Μαΐου 2018 για την ανάδειξη των οργάνων της ΝΟ.Δ.Ε. (Πρόεδρος και μέλη ΝΟΔΕ Δράμας, Πρόεδρος και μέλη ΔΗ.Μ.Τ.Ο Δράμας, Δοξάτου, Κ. Νευροκοπίου, Παρανεστίου, Προσοτσάνης, καθώς και συνέδρων Δράμας) είναι τα εξής:

 

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΡΑΜΑΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σταυροί
1. Ανδρούτσος Αθανάσιος 877
2. Πετρίδης Κωνσταντίνος 350

 

ΜΕΛΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σταυροί
1. Σαρρίδης Άλκης 452
2. Κωνσταντινίδης Δημήτριος 438
3. Κωνσταντινίδης Παντελής 434
4. Κεσκίνογλου Ιωάννης 433
5. Τσαύλος Νικόλαος 411
6. Ακογιούνογλου Αριστόβουλος (Άρης) 255
7. Ευαγγέλογλου Δέσποινα 117
8. Εμμανουηλίδου Νικολέτα 79
9. Γεωργιάδου Χριστιάνα 46
10. Καραϊσαρλής Δημήτριος 164
11. Δημητρακόπουλος Δημήτριος 160
12. Αρβανιτίδης Κωνσταντίνος 151
13. Καλαϊδόπουλος Κοσμάς 150
14. Ψαρράς Χαρίλαος 88

 

 

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σταυροί
1. Αμανατίδης Μιχαήλ 484
2. Γεωργιάδης Αλέξανδρος 336

 

ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σταυροί
1. Αγγέλου – Σταυράκης Πασχάλης 281
2. Βουγιουκλή Μαρία 278
3. Πολυχρονιάδης Κωνσταντίνος 268
4. Κωνσταντινίδης Παναγιώτης 220
5. Κωφίδης Περικλής 219
6. Παπαδοπούλου Σαββατούλα 187
7. Μπαντής Ιωάννης 176
8. Δελαπόρτα Γεωργία 151
9. Παυλίδου Μαρία 144
10. Δεμερτζής Γεώργιος 141

Εκλέγονται ως μέλη οι υποψήφιου από το 1 έως το 9 και ο υποψήφιος Πρόεδρος της Τοπικής Οργάνωσης λόγω του ότι έλαβε ποσοστό 40,97%.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΟΞΑΤΟΥ

 

Μετά από την παραίτηση των: Δέσποινας Στρατέλη του Δημητρίου – Υποψήφιας Προέδρου και 1) Αναστασίου Ζουμπούλογλου του Κυριάκου, 2) Ευδοξίας Καράμπελα του Κυριάκου, 3) Βασιλείου Κρυωνίδη του Ευθυμίου, 4) Θεόδωρου Μαγκριωτέλη του Ιωάννη, 5) Ιωάννας Ξανθοπούλου του Νικολάου, 6) Χρήστου Χατζηδημητρίου του Αριστομένη, ανακηρύσσονται – εκλέγονται, οι:

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. Παπαθεμελής Ιωάννης Άγγελος
2. Στρατέλη Δέσποινα Δημήτριος

 

ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. Γιαννάκη Ανατολή Κωνσταντίνος
2. Κομνηνακίδης Ευάγγελος Κωνσταντίνος
3. Κυπραίου Σωτηρία Αλέξιος
4. Μανωλάκης Σταύρος Γρηγόριος
5. Ντολαπτσής Γεώργιος Ανδρέας
6. Πέφτινας Αναστάσιος Αθανάσιος
7. Τσαουσίδου Σοφία Γεώργιος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. Γαλόπουλος Συμεών Χρήστος

ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. Κασαπίδης Κωνσταντίνος Ιωάννης
2. Βεσμελής Απόστολος Κωνσταντίνος
3. Παπαδόπουλος Δημήτρης Αναστάσιος
4. Στάικος Ευάγγελος Γεώργιος
5. Στεφανίδου Σουλτάνα Σάββας
6. Κουτσίδης Άρης Γεώργιος
7. Μόνιος Δημήτρης Αθανάσιος
8. Κουτσού Σοφία Ιωάννης
9. Καλαϊτζής Δημήτριος Βασίλειος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. Παρλόγλου Χαράλαμπος Αναστάσιος

 

ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. Κεμεντζετζίδης Περικλής Νικόλαος
2. Θεοδωρίδου Ευφροσύνη Αναστάσιος
3. Παρουσίνας Θεμιστοκλής Αλέξανδρος
4. Τσιβλίδης Μιχαήλ Γεώργιος
5. Παπαδόπουλος Σταύρος Αναστάσιος
6. Τόκου Αλίκη Σωτήριος
7. Ανανιάδου Σωτηρία Αναστάσιος
8. Δημητριάδης Γεώργιος Μιχαήλ
9. Σιδερίδης Γεώργιος Ευάγγελος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σταυροί
1. Παπαστεργίου Παρασκευή 103
2. Πελέχρας Ιωάννης 33

 

 

ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Σταυροί
1. Αθανασιάδου Αναστασία 79
2. Τόσκας Ιωάννης 57
3. Σταυρίδης Μάρκος 56
4. Χατζηγεωργίου Γεώργιος 49
5. Γιαννούλης Θεόφιλος 34
6. Νικολάκης Νικόλαος 33
7. Παπαστεργίου Θεοφάνης 31
8. Γεωργιεφένδη Ελένη 12
9. Δομζαρίδου Αναστασία 6
10. Ψωμάς Γεώργιος 25
11. Ντόκος Βασίλειος 19

 

 

ΟΙ  ΣΥΝΕΔΡΟΙ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο  

Σταυροί

 

1. Μάγγαλος Παναγιώτης Χρήστος 359
2. Τσαύλος Νικόλαος Χαράλαμπος 294
3. Κωνσταντινίδης Δημήτριος Μιχαήλ 256
4. Μαντζαλάρδας Ευάγγελος Νικόλαος 230
5. Ακογιούνογλου Αριστόβουλος Στέργιος 194
6. Παπαδοπούλου Σαββατούλα Νικόλαος 167
7. Κυπραίου Σωτηρία Αλέξιος 159
8. Κωφίδης Περικλής Εμμανουήλ 146
9. Γεωργιάδης Αλέξανδρος Κωνσταντίνος 62
10. Γεωργιάδου Χριστιάνα Νικόλαος 43
11. Δημητρακόπουλος Δημήτριος Λεωνίδας 40
12. Κωνσταντινίδης Παντελής Σταύρος 36
13. Παυλίδου Μαρία Παύλος 13

 

Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive