Το ψηφοδελτιο παράταξης ” Αυτοδιοίκηση Πολιτών”

παραταξηΑ/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
Ηλιόπουλος Στέργιος Δημήτριος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Ανανιάδου Ελένη Ιορδάνης
2. Αννάογλου Γεώργιος Χαράλαμπος
3. Γεροντάρη Χριστοδούλα Αριστείδης
4. Γουρζουλίδης Ιωάννης Σωτήριος
5. Δεληγιαννίδου Παρθένα Μιχαήλ
6. Διαμαντή Ελένη Γεώργιος
7. Δοματζόγλου Ελευθέριος Συμεών
8. Εφραιμίδης Αναστάσιος Κωνσταντίνος
9. Θεοχάρης Αναστάσιος Θεόδωρος
10. Καλπάκης Εμμανουήλ Βασίλειος
11. Καραγαϊτάνη Γιαννούλα Δημήτριος
12. Καραγιαννίδου Αθηνά Γεώργιος
13. Καρατζάς Ιωάννης Γρηγόριος
14. Καρπιτσάρη Μαρία Νικόλαος
15. Καρυπίδου Ιωάννα Παύλος
16. Κοκτσίδης Οδυσσεύς Ιωάννης
17. Κορεξενίδης Συμεών Ιωάννης
18. Κυριακάκης Εμμανουήλ Ιωάννης
19. Κυριακίδης Ηλίας Βασίλειος
20. Κωνσταντινίδης Απόστολος (Τόλης) Ιωάννης
21. Κωστάκης Αθανάσιος Κωνσταντίνος
22. Λατσίνογλου Αθανάσιος Ιωάννης
23. Μάτσα Ελένη Νικόλαος
24. Μπουδακίδης Παναγιώτης Διογένης
25. Ναλμπάντη Αικατερίνη Νικόλαος
26. Πανίδης Απόστολος Θεμιστοκλής
27. Παπαδόπουλος Γεώργιος Παντελής
28. Παπακωνσταντίνου Βασιλική Μιλτιάδης
29. Παπουτσής Γεώργιος Ιωάννης
30. Πέϊκος Ιωάννης Κωνσταντίνος
31. Ράλλη Φεβρωνία (Φαίη) Χριστόφορος
32. Ρασίμογλου Ευθύμιος Κωνσταντίνος
33. Σπυρίδης Ανέστης Ιωάννης
34. Σωφρονίδης Κοσμάς Δημήτριος
35. Τσιολερίδου Δέσποινα Έλληνας
36. Φλέγκας Πέτρος Θεόδωρος
37. Χούντα Ιωάννα Ευάγγελος
38. Χριστοφορίδου Αλεξάνδρα Κωνσταντίνος
39. Χρυσανθοπούλου Μελαχρινή Κωνσταντίνος
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΙΔΗΡΟΝΕΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Μαλέζογλου Μάρθα Παναγιώτης
2. Πολίτης Δημήτριος Ευστάθιος
3. Φωτιάδης – Χάνογλου Χαράλαμπος Φώτιος
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
1. Ασλαμαζίδης Ορέστης Ιωακείμ
2. Βαφειάδου Ιωάννα Σωτήριος
3. Γαβρά – Πουλή Αμαλία Παναγιώτης
4. Καλαιτζοπούλου Κυριακή Μιχαήλ
5. Καμπάταγη Αναστασία Γεώργιος
6. Μαβίδης Αθανάσιος Δημήτριος
7. Ορφανίδης Αδάμ Κωνσταντίνος
8. Χαρατσής Μιχαήλ Εμμανουήλ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
1. Ζαφείρη Ευτυχία Ιγνάτιος
2. Καπακτσόγλου Βηθλεέμ (Έμυ) Σάββας
3. Καραγιαννίδης Θεόδωρος Γεώργιος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
1. Ζαφειρόπουλος Πλάτων Παντελής
2. Καμπουρούδης Δημήτριος Λάμπρος
3. Σαββαΐδης Αθανάσιος Μιχαήλ
4. Σιβρίδου Ελένη Ιωάννης
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΥ ΑΓΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΟΥ ΑΓΡΟΥ
1. Μαυρουδόπουλος Δημήτριος Σωτήριος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
1. Τανίδης Σταύρος Νικόλαος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
1. Νικολαΐδης Ιωάννης Κωνσταντίνος
2. Παπαδοπούλου Αικατερίνη Κωνσταντίνος
3. Χαραλαμπίδης Αλέξανδρος Βασίλειος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
1. Γιάκη Ζαφειρώ Γεώργιος
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΤΣΑΡΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΟΤΣΑΡΑ
(κατ’ αλφαβητική σειρά)
1. Φεστερίδου Αναστασία Αβραάμ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΔΗΡΟΝΕΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΝΕΡΟΥ
1. Πραβητιανός Παναγιώτης Αστέριος